Протягом жовтня-листопада 2023 року студенти І курсу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ взяли
участь у XІХ Всеукраїнській олімпіаді з громадянської освіти «Осінь-2023» від
проєкту «На урок».
Дипломи І ступеня
отримали:
1. Цебряк Юлія
2. Каменєв Тимур
3. Климчак Олексій
4.
Юрченко Анна
Диплом ІІ ступеня отримала Балюк Анастасія
Дипломи ІІІ ступеня отримали:
1. Маслєєва Софія
2. Корпусєва
Софія
3. Позднякова Ольга
4. Козленко Дмитро
5. Бурлакова Уляна
6. Сивокобильська
Єлизавета
Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів і
нових досягнень!



















