Вокально-хорове мистецтво
Українське вокально-хорове мистецтво – це перлина національної музичної культури, душа нашого співучого і талановитого народу. Спів є невіддільною часткою духовного буття українців та має давню, насичену подіями, фактами та іменами історію, яка, безумовно, впливає на сьогодення. Саме тому робота циклової комісії спрямована на прищеплювання любові до хорового мистецтва, яке є важливим компонентом розвитку української музичної культури.
Циклова комісія вокально-хорового мистецтва працює з початку заснування коледжу у 1991 році та здійснює професійну підготовку здобувачів освіти – майбутніх керівників аматорських хорових колективів, викладачів мистецької школи.
За довгі роки роботи комісією було підготовлено багато талановитих випускників, які успішно реалізуються в культурно-мистецькому просторі. Випускники коледжу працюють хормейстерами та художніми керівниками творчих колективів мистецьких шкіл і закладів культури м. Лозова, м. Харкова і Харківської області; співають на сценах оперних театрів, у народних, камерних, академічних та церковних хорах, ансамблях пісні і танцю, в естрадних колективах. Також наші випускники продовжують навчання в закладах вищої освіти, таких як: Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського, Харківська державна академія культури, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Київський національний університет культури і мистецтв, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Український державний університет імені М.П. Драгоманова.
Отримуючи додаткову кваліфікацію організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, багато випускників вокально-хорового мистецтва працюють організаторами святкових заходів, очолюють заклади культури, а також вступають до закладів вищої освіти за спеціальністю сценічне мистецтво.
При комісії створені та успішно працюють такі творчі колективи: народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я», народний вокальний ансамбль «Слов’яночка», хор духовної музики «Anima», чоловічий ансамбль «Remix», фольклорний ансамбль «Чорнобривці».
Щороку здобувачі освіти у складі вокально-хорових колективів та в якості сольних виконавців займають призові місця на міжнародних та всеукраїнських фестивалях-конкурсах, конкурсах мистецтв, конкурсах вокальної та хорової музики.