Вітаємо здобувачку освіти І курсу вокально-хорового відділення СОФІЮ АВГУСТОВУ-ГАВРИЛЕНКО з перемогою у МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «СONSTELATIA BUCURESTIULUI» («СУЗІР’Я БУХАРЕСТА»), який проходив у рамках Міжнародного проекту УКРАЇНА – РУМУНІЯ, БУХАРЕСТ з 15 по 20 червня 2026 року у Румунії у місті Бухарест.
Софія дебютувала в конкурсі у номінації «Диригування» та отримала диплом Лауреата ІІ ступеня.
Подяки за сумлінне виконання професійних обов’язків у підготовці студентки до конкурсу та за активну участь у розвитку талантів отримали викладач Валентина Чуйко та концертмейстер Дмитро Любимов.
Щиро вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатись вперед і підкорювати будь-які вершини!










